10 põhjust, miks on kasulikum tellida päikesepaneelid Sunly Cityst mitte pangalaenuga

Kas soovid hakata ise päikeseenergiat tootma, kuid ei tea, kas soetada päikesepaneelid pangalaenuga või rentida need Sunly Cityst? Päikesepaneelide rentimine Sunly Cityst on sinu jaoks parim valik ja siin on kümme põhjust, miks: 

1. Kulude kokkuhoid

päikesepaneelide rentimine Sunly Cityst võib säästa märkimisväärselt raha võrreldes nende pangalaenuga ostmisega. Päikesepaneelide rentimise alginvesteering on 0 eurot ehk Sinupoolne finantseerimine piirdub reeglina Elektrilevi liitumise hinnaga. Lisaks kui pangale peab  laenu hakkama tagasi maksma kohe, siis Sunly Citys hakkad  seadmete eest tasuma  alles siis kui seadmed hakkavad Sulle  elektrit tootma. 

2. Hooldus

Pangalaenuga päikesepaneelide ostmine tähendab ka seda, et pead pikema aja jooksul maksma paneelide hoolduse eest ja seda ise ka korraldama, kuid kui rentida päikesepaneelid Sunly Cityst, ei pea Sa hoolduskulude pärast muretsema. Sunly City hoolitseb Sinu eest päikesepaneelide paigaldamise, hoolduse ja remondi eest terve lepingu perioodi jooksul.

3. Monitooring

Kõik Sunly City päikesejaamad on ühendatud Sunly grupi monitooringusüsteemi (SCADA). Rikete ja töökindluse jälgimine toimub automaatselt ja 24/7.

4. Kvaliteet

Sunly City kasutab ainult juhtivate tootjate kõrgeima kvaliteediga päikesepaneele. See tagab, et saad oma päikesepaneelide süsteemist kõige rohkem kasu. 

5. Asjatundlikkus

Sunly Cityl on ekspertide meeskond, kellel on aastatepikkune kogemus päikeseenergia valdkonnas. Nad on asjatundlikud ja saavad Sind aidata kõigis päikeseenergiat puudutavates küsimustes.

6. Ohutus

Päikesepaneelid võivad olla ohtlikud, kui neid ei paigaldata õigesti. Sunly City töötab ainult sertifitseeritud spetsialistidega, kes on koolitatud päikesepaneelide ohutuks ja nõuetekohaseks paigaldamiseks.

7. Keskkonnasõbralik

Päikeseenergia on puhas, taastuv energiaallikas. Kui rendid päikesepaneelid Sunly Cityst, võid olla kindel, et teed oma osa keskkonna kaitsmisel ja enda energiajulgeoleku tagamisel. 

8. Pikaajaline kokkuhoid

Päikesepaneelide rentimine Sunly Cityst aitab Sul pikemas perspektiivis raha säästa. Kui talvel päikesejaamast erilist tulu ei teki, on ka rendimakse vastavalt väiksem – näiteks detsembrikuus ainult 1,6% aastamaksest. Seevastu kui suvel tekib päikesejaamast Sulle märkimisväärset tulu, on ka maksed proportsionaalselt suuremad. Lisaks pakub Sunly City alates neljandast lepinguaastast Sulle võimalust  seadmed välja osta. 

9. Kindlustus:

Sunly City rendipargid on kindlustatud varguse, vandalismi ja peamiste loodusjõudude vastu. 

10. Julgeolek

Sunly City pakub Sulle ka  energiajulgeolekupaketti, et Sa ei peaks päevagi raskete ilmaolude ja kliimamuutuste tõttu ilma elektrita olema. Sunly City poolt pakutav energiajulgeoleku pakett sisaldab endas hübriidinverterit, liitiumakusid, päikesepaneele ja muid süsteemi toimimiseks vajalikke komponente. Koos akudega saab inverter oma kõrgetasemelise varutoite funktsiooni abil varustada soovi korral kogu teie majapidamist ja seda ka võrguühenduseta.   

Päikesepaneelide rentimine Sunly Cityst on suurepärane võimalus hakata ise päikeseenergiat tootma ja tänaste energiahindade juures säästa raha juba esimesest päikeselisest päevast.