Miks just Sunly City valida?

Tahame, et meie klientidel oleks meiega, lihtne, soodne, kindel, lihtne ja säästev. Mida see tähendab?

LIHTNE – Üks põhjuseid, mis päikesepark võib jääda rajamata on kogu sellega kaasnev bürokraatia. Sellega ei peagi ise tegelema! Sunly City hoolitseb päikesepargi rajamisel asjaajamise, lubade, dokumentatsiooni ja isegi rahastuse eest. 

SOODNE – Elektrihinnad on viimasel ajal hüppeliselt tõusnud. Energiasäästu kõrval on päikeseenergia üks väheseid viise, kuidas ettevõte või eraisik saab oma elektrikulusid kontrollida. Valides meid oma partneriks, ei tule sul endal päikesepaneelidesse investeerida. Sunly City teeb seda sinu eest! Su omafinantseering on seejuures 0 eurot  ja rendimaksete graafik võtab arvesse prognoositud toodangut. Suurema osa rendimaksetest tasud sel ajal kui päikesepark elektrit toodab.

KINDEL – päikeseparki rentides ei pea sa 15 aastase rendiperioodi jooksul muretsema hoolduse ega tõrgete pärast. Meie portfellis on tänaseks päikeseparke koguvõimsusega juba üle 130 MW ning Sunly City tagab ka sinu pargi optimaalse toimimise.

SÄÄSTEV – Enne lepingu sõlmimist tead täpselt, millistel turutingimustel päikesepark sulle ära tasub ja millise võrguelektri hinnaga rendimaksed täiendavat kulu ei too. Selge on see, et ise energiat tootes ja elektrivõrgu kasutust vähendades säästad raha!