TV3 “Nurgakivi” külas Sunly Citys

TV3 saade “Nurgakivi” külastas Sunly Cityt, et uurida, kuidas saavad inimesed, kes ise ei soovi investeerida hakata siiski taastuvenergiat tootma.

Oleme oma teenuse just nii üles ehitanud, et inimesed saaksid päikeseenergia võtta kasutusele tasuta. See tähendab, et Sunly City ehitab jaama, sõlmime lepingu ja tagame, et terve lepinguperioodi oleks päikesepark parima tervise juures,“ sõnab Sunly City müügijuht Taavi Velleste

Sunly City’ga lepingu sõlmides on päikesepaneelidel täisgarantii 15 aastaks. „Võtame enda kanda hoolduse kogu lepi perioodi jooksul,“ räägib Velleste. 

Kuidas klient saab aru, et tema päikesejaama on vaja hooldada?

 „Sunly võtab teiega ühendust ja lepib ise kokku hoolduse aja – meie monitooringu süsteem annab teada, kuidas päikesepaneelid töötavad või ei tööta,“ lisab ta. 

Mis sammud peaks klient astuma, et endale sobilikku päikeseparki luua?

 „Esiteks, tuleks võtta ühendust Sunly City meeskonnaga, tuvastame teile just sellise lahenduse, mis on sobilik, ajame korda paberimajanduse, ehitame kõik valmis ning alles siis kui jaam hakkab elektrit tootma, hakkab klient tasuma,“ selgitab Velleste.  

Kõige lihtsam on minna ja klikkida endale paneelid katusele Sunly City kodulehel, kus on võimalik välja arvutada sulle sobiva päikesepargi suurus ja võimsus.