Energiajulgeoleku pakett

Sunly City poolt pakutud julgeoleku pakett sobib eelkõige inimestele ja ettevõtetele, kes soovivad ennast kaitsta nii elektrikatkestuste kui kõrge elektrihinna eest. Elektrikatkestused pole Eestis küll sagedased, kuid juhtuvad alati kõige ebasobivamal ajal ning selle tagajärjed võivad olla kulukad või ohtlikud. Tühjad nutitelefonid, sulanud külmikud, katkenud internet, kuivale jäänud kraanid, seiskunud küttesüsteem, kustunud valvesüsteem jms on vaid mõned näited, mis juhtub paaripäevase elektrikatkestuse ajal. 

Sunly City poolt pakutav energiajulgeoleku pakett sisaldab endas hübriidinverterit, liitiumakusid, päikesepaneele ja muid süsteemi toimimiseks vajalikke komponente. Koos akudega saab inverter oma kõrgetasemelise varutoite funktsiooni abil varustada soovi korral kogu teie majapidamist ja seda ka võrguühenduseta.  

Energiajulgeoleku pakett sisaldab:

Mida võimsamad päikesepaneelid ja suurem aku valida, seda kauem suudab süsteem töötada iseseisvalt. Alati ei peitu suuruses aga kõige optimaalsem valik. Süsteemi õige mahtuvuse leidmiseks võta julgesti ühendust Sunly City meeskonnaga ning me koostame sulle kõige optimaalsema lahenduse. Meie konsultatsioon on tasuta! 

Loe energiajulgeolekust ka meie blogist milleks ja kuidas meile energiajulgeolek ja kas peaksid päikeseenergiat salvestama.