Kõrge elektrihind, kallinevad võrgutasud ning muutlikud energiamaksud – see kõik ei mõjuta enam Sinu elukvaliteeti kui hakkad ise energiatootjaks. Päikesepaneelid on selleks kõige kiirem viis.

Me toodame päikeseenergiat Baltikumis ja Poolas, ning teame kui keeruline ja kallis võib selle teekonna algus olla. Võib olla oled juba proovinud päikeseenergiat kasutama hakata, kuid investeeringu maksumus või bürokraatia sai takistuseks?

Kõige lihtsam viis hakata päikeseelektri tootjaks on rentida Sunly City päikesepaneelid, kus on omafinantseering 0 ning puuduvad lepingu- ja mistahes muud kulud. Ainuke väljaminek on liitumistasu Elektrilevile, mis kuni 15kW päikesepargi puhul on 542,40 eurot.

Vaata meie kalkulaatorist, milline päikesejaam Sulle kõige paremini sobib, teeme hinnapakkumise ja arutame üheskoos asjad läbi. Seejärel sõlmime renditeenuse pikaajalise koostöölepingu ning ajame korda kogu paberimajanduse.

Lahenduse projekteerimine, päikesepaneelide valik, suhtlemine võrguettevõtte ja kohalikuomavalitsusega, paneelide paigaldus ja hooldus – see kõik on meie rida. Lisaks aitame Sul sõlmida elektrimüügilepingu ülejääva elektri võrku müümiseks.

Hoiame tuled põlemas

Soovid juurde võtta energiajulgeoleku paketi? See tagab, et kui üldine elektrivõrk lakkab töötamast, siis jääb sinul päikesepark tööle koos saarerežiimi inverteri ja akudega.

Loe lähemalt

Eelised isetegemise ees

Tarbimisandmete analüüs ning optimaalse lahenduse väljatöötamine on tasuta

Omafinantseering on null eurot ning lepingutasu puudub

Kuumaksed iga kuu ühe suurusega või vastavalt päikesepargi toodangule – talvel vähem, suvel rohkem

Ei mingeid varjatud tasusid – rendimakse eest saad kasutada kogu päikeseparki nii nagu see oleks sinu enda oma

Sunly City korraldab kogu ehitamise alates projekteerimistingimustest kuni kasutusloani

Sunly City tagab paigaldatud päikesepargi hoolduse kogu rendiperioodi vältel

Korduma kippuvad küsimused

Lihtsamast lihtsam. Esiteks tuvastame Sinu soovitud päikesejaama optimaalse suuruse ja komplektsuse.

Järgmisena väljastame Sulle pakkumuse Sunly City täisteenusele.

Kui eelnev on tehtud sõlmime päikesejaama täisteenuslepingu ja aitame Sind tootjaliitumise taotlemisel. Siin lepime ka kokku orienteeruva seadmete paigalduse ajakava. Sobilike liitumistingimuste laekumise korral asume Sinu päikesejaama projekteerima. Kogu päikesejaama rajamise ja kasutusele võtmise dokumentatsiooni korraldame Sinu eest ja see sisaldub täisteenuse hinnas.

Lõpuks paigaldame Sulle päikesejaama ja vormistame selle käivitamiseks vajalikud load/dokumentatsiooni ning saadki asuda päikeseelektrit kasutama.

Elektrikulu võib jagada kolmeks ligikaudu sama suureks osaks: elektrienergia, võrgutasu, riiklikud maksud. Päikeseenergia kasutamisel kujuneb sääst sellest, et võrgust ostetava elektrienergia maht väheneb päikesepargi toodangu võrra. Elektriostu lepingu puhul fikseerime päikesepargis toodetud elektri hinna lepinguperioodi peale ära. Puudujääva elektrienergia saad osta tavapäraselt võrgust ning päikesepargis üle jäänud elektrienergia müüakse võrku.

Võrku müüdud elektrienergia eest makstakse turuhinnast sõltuvat tasu. Lisaks soodsamale elektrienergiale kindlustad ennast päikeseenergia kasutuselevõtuga ka kõikvõimalike hinnatõusude vastu, mis toimuvad elektriturul. Mida suurem on päikesepargi võimsus, seda suurem on võit. Mida rohkem sinu tarbimisgraafik langeb kokku tootmisgraafikuga, seda suurem on sääst sinule.

Sunly City kliendid ei maksa paneelide ostmise ega paigalduse eest. Seda teeme meie. Sinu rolliks jääb vaid tasuda päikesejaama kasutustasu ja kogu elekter kuulub Sulle. Säästma hakkad juba esimesest päikesepaistelisest tunnist.

Arvuta päikesepaneelide rendimakse