Sunly City kampaania: tasuta elektriauto laadija  

Kas teadsid, et päikesepaneelid ja elektriautod sobivad kokku nagu sukk ja saabas? Kliki päikesepaneelid katusele ja kingime sulle elektriauto laadija, sest usume, et elektril sõitvate autode tulevik on juba kohal. Päikeseelekter on odavaim ja puhtaim viis oma sõiduki “tankimiseks”.

Sunly City elektriauto laadija sobib suurepäraselt seinale kas koju või mujale, kus auto saab kauem kui tunnikese laadida. Laadija võimsuseks on 22 kW ja selle saab hõlpsasti ühendada Sunly City päikesejaama külge – selliselt saad päikeseelektrit ka maanteel kasutada.  

Energiahind tõuseb pidevalt ja energiasäästu tehnoloogiad muutuvad taskukohasemaks, mistõttu otsib üha enam inimesi võimalusi oma elektriarvete vähendamiseks. Päikeseenergia on selleks suurepärane võimalus ja nüüd saad seda enda kasuks rakendada ilma suurte ettemaksude ja bürokraatiata. Sunly Cityst renditud päikesepaneelide abil saad ise toota puhast elektrit ja vähendada oma igakuiseid elektriarveid. Ja kui kombineerid päikesepaneelid koos elektriautoga, hoiad kokku veelgi rohkem raha ning astud suure sammu keskkonnasõbralikkuse poole.  

Isegi kui sul elektriautot veel pole, siis tasub juba täna selle peale mõelda või vähemalt luua enda elamisesse selle laadimise võimekus. Selleks on hetkel hea võimalus, sest kliendid, kes rendivad Sunly City päikesepaneelid, saavad elektriauto laadija tasuta kaasa.