5 põhjust, miks päikesepaneele on parem rentida kui osta

Päikesepaneelide rentimine on muutumas üha populaarsemaks viisiks neile majapidamistele ja äriklientidele, kes soovivad toota päikeseenergiat ilma suuri investeeringuid tegemata. See tähendab lihtsalt igakuist rendimakset, mis sisaldab kogu asjaajamist ning päikesepaneelide paigaldust, hooldust ja remonti. Siin viis põhjust, miks päikesepaneelide rentimine on parem kui ostmine.  

1. Rentimine võimaldab kasutada parimat tehnoloogiat

Päikesepaneelide müüjat ei pruugi huvitada, kui palju tema müüdud paneelid hiljem energiat toodavad. Päikesepaneelide rendifirmat aga küll, sest leping sinuga kehtib ca 15 aastat.  Seetõttu investeerivad rendifirmad tavaliselt kõige uuematesse tehnoloogiatesse, et tagada seadmete maksimaalne tootlus. Nii saad kasutada kõige tõhusamaid päikesepaneele, mis võimaldavad maksimaalset võimalikku elektritootmist, mis omakorda kajastub elektrikulude suuremas kokkuhoius.  

Loe meie eelmisest blogipostitusest, milliseid seadmeid Sunly City kasutab.  

2. Rentimisel puuduvad paigaldus-, hooldus- ja remondikulud

Päikesepaneelide ostmine tähendab, et pead ise tegelema nende paigaldamise ja hooldamisega. See võib osutuda keeruliseks ja aeganõudvaks, eriti kui sa pole varem sellega tegelenud. Rentimisel saad kõik need ülesanded jätta professionaalsetele paigaldajatele ja hooldustöötajatele ning sul jääb rohkem aega tegeleda teiste asjadega. 

3. Rentimine on paindlikum

Päikesepaneelide ostmine on püsiv otsus, mis võib piirata sinu võimalusi tulevikus. Kui ostad päikesepaneelid laenuga, võib sellest saada takistus uute finantskohustuste võtmisel. Rentimine aga võimaldab sul muuta oma elektritootmise strateegiat kiiresti ja paindlikult, vastavalt sinu vajadustele ja soovidele. See on eriti oluline, kui sinu elektri tarbimine muutub aja jooksul, näiteks kui ehitad maja suuremaks, soetad uusi elektriseadmeid või lisandub uus pereliige.  

4. Rentimine on kiire

Kallid elektrihinnad on peamine motivatsioon, miks inimesed soovivad ise oma energia toota. Päikesepaneelide rentimine on parim viis alustada kiiresti elektritootmist ja säästa raha juba esimesest kuust.  

5. „Võtmed kätte“ päikesepark 0-euroga

Päikesepaneelide ostmine võib olla liiga suur investeering, mis võib võtta aastaid, et end ära tasuda. Päikesepaneelide rentimine väikese kuutasu eest on hea valik neile, kes soovivad hakata päikeseenergia tootjaks ilma suure investeeringuta ja jätta paigaldamise, hoolduse ja remondi professionaalidele.  

Loe rohkem päikesepaneelide rentimisest. Kui sul on endiselt palju küsimisi, kirjuta julgelt meie müügijuhile. Ootame sind “päikesepaneelide rentijate klubisse”! 😉