Sunly City klient: sain juba esimesel kuul plussi

Janar, Jõelähtme

Päikesepaneelide hankimine oli lihtne nagu ruuteri rent. Omafinantseering 0 eurot, kogu asjaajamine tehti minu eest ja juba esimesel kuul sain elektrifirmalt miinusarve.

Otsustasin rentida päikesepaneelid, et kodu elektrikulusid tänases hinnarallis stabiliseerida. Saime paneelid käima oktoobri alguses ja üllatusena tuli juba esimesel kuul elektrimüüjalt miinusarve. Boonusena sain juurde võimaluse hoone energiaklassi parandada, mis tõstab mu kinnisvara hinda.

Mulle meeldib Sunly City teenuse juures, et päikesepaneelide rendimaksed on sõltuvusest tootlikkusest, mis tähendab, et päikeselisel kuul on rendimaksed suuremad ja talvisel pimedal ajal väiksemad. Selliselt saan kevadel ja suvel tulevase elektri nö ette ära toota. 

Valisin just Sunly City renditeenuse, sest sain null eurose investeeringuga päikesepaneelid ja võin oma vaba raha mujal kasutada. Kui vaatan rendimakseid, siis tegu on kindlasti odavama pakkumisega kui mistahes finantsasutuse puhul. Sunly City ajas kogu paberimajanduse ja bürokraatia minu eest korda ning tegi seda kiirelt ja ladusalt. Ise toimetades oleksin tõenäoliselt siiani kuskil järjekorras olnud. 

Sunly City päikesepaneelide rendiperiood on pikk, kuid minu meelest on see suur pluss, sest annab garantii, et mul on 15 aastat tugi, kellele helistada. Lepingusse said kirja ka kõik erinevad nüansid, mis võivad sellise pikaajalise teenusega tekkida (nt kodu müük jms). Minu jaoks on oluline, et hooldus ja garantii on kõik renditasu sees. Võimalus päikesepaneelid lepingu lõppedes välja osta on ka väga hea. 

Kui alguses guugeldada, siis tundub, et turg on üleujutatud päikesepaneelide pakkumistest, aga enamik firmadest müüvad päikesepaneele. Sunly City puhul on enda investeering miinimumini viidud ehk alguses tuleb tasuda ainult elektriliitumisega seotud kulud. Päikeseenergia toodangu ja kinnisvara väärtuse boonuse saab kätte projekti ise panustamata.“

Kui soovid ka päikeseenergia tootjaks saada, küsi hinnapakkumist!